podsumowanie XXIX edycji Konkursu Matematycznego „TROPAMI PITAGORASA”,

12 czerwca 2024 roku (środa) o godz. 15:30 w Szkole Podstawowej nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty odbędzie się uroczyste podsumowanie XXIX edycji Konkursu Matematycznego „TROPAMI PITAGORASA” na którą bardzo serdecznie zapraszamy laureatów i uczniów wyróżnionych z rodzicami i nauczycielami.

W dniu 13 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty odbył się drugi etap XXIX edycji Konkursu Matematycznego „Tropami Pitagorasa” dla uczniów szkół podstawowych.
W pierwszym, szkolnym etapie konkursu wzięło udział 530 uczniów. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 155 uczniów z szesnastu warszawskich szkół podstawowych. Decyzją Międzyszkolnej Komisji Konkursowej laureatami konkursu zostali uczniowie, którzy otrzymali kolejno najwyższą ilość punktów.

Laureaci Konkursu TROPAMI PITAGORASA 2024 rok