Szkolny Konkursu na Projekt Breloczka do Kluczy

Serdecznie zachęcamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w „Szkolnym Konkursie na Projekt Breloczka do Kluczy”,  organizowanym z okazji 30-lecia Szkoły.

Projekt breloczka musi być wykonany w programie Tinkercad.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pomocą linku: https://forms.office.com/e/3cnKmpCiDE .
Każdy uczestnik, który wypełni formularz zgłoszeniowy otrzyma indywidualny dostęp do platformy za pomocą wiadomości w Librusie.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody, a zwycięski projekt zostanie wydrukowany i będzie zdobił klucze do sal szkolnych.

Termin wykonania prac upływa 13 maja 2024 r.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin Szkolnego Konkursu na Projekt Breloczka do Kluczy

1. Postanowienia ogólne
    – Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 343 w Warszawie.
    – Konkurs jest organizowany z okazji 30-lecia Szkoły.
  2. Cele konkursu
    – Zachęcenie uczniów do rozwijania umiejętności projektowania 3D.
    – Promowanie kreatywności i innowacyjności wśród uczniów.
    – Rozwijanie kompetencji programowania przy użyciu programu Tinkercad.
    – Stworzenie możliwości do wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie tworzenia projektu breloczka do kluczy.
  3. Zasady uczestnictwa
    – Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV-VIII.
    – Projekt breloczka musi być wykonany w programie Tinkercad.
    – Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pomocą linku: https://forms.office.com/e/3cnKmpCiDE lub poprzez zeskanowanie kodu QR.
    – Każdy uczestnik, który wypełni formularz zgłoszeniowy (z powyższego linku) otrzyma indywidualny dostęp do platformy za pomocą wiadomości w Librusie.
    – Wyklucza się możliwość wykonania pracy za pomocą innych danych do logowania niż przydzielone uczestnikom konkursu.
    – Dopuszcza się możliwość dostosowania przez zwycięzcę konkursu projektu na potrzeby szkoły.
  4. Terminy
    – Termin wykonania prac upływa 13 maja 2024 roku.
    – Po tym terminie dostęp do platformy wygasa, a prace wykonane i dostępne na platformie wezmą udział w konkursie. Nie ma konieczności przesyłania prac po ich wykonaniu.
  5. Wymagania projektowe
    – Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.
    – Projekt musi zawierać numer sali, np. 14 lub 16.
    – Na odwrocie projektu może być wygrawerowany napis “SP343”.
    – Projekt musi być wykonany samodzielnie przez uczestnika.
  6. Prawa autorskie
    – Biorąc udział w konkursie autorzy prac bezpłatnie przenoszą na Organizatora prawa autorskie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2509).
    – Uczestnik konkursu zezwala na modyfikację oraz rozpowszechnianie projektu przez szkołę.
  7. Nagrody
    – Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody.
    – Zwycięski projekt zostanie wydrukowany i będzie zdobił klucze do sal szkolnych.
  8. Komisja konkursowa
    – Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa.
    – Kryteria oceny to: kreatywność, praktyczność, estetyka.
  9. Postanowienia końcowe
    – Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
    – Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach konkursu jest Organizator.
    – Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji konkursu.
    – W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Organizator konkursu.
    – Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.