Apel podsumowujący pierwsze półrocze

W środę, 23.02 odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze. W spotkaniach wzięli udział uczniowie z kl. 3-5.

Podczas apelu zostały omówione: wyniki w nauce, działania podejmowane w ramach wolontariatu, a także zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas pobytu w szkole ze szczególnym zwróceniem uwagi na pracę szkoły w reżimie sanitarnym.
 
Na apel zaprosiliśmy koleżanki i kolegów z kl. 3, by mogli zaznajamiać się z zasadami obowiązującymi w drugiej części szkoły.
 
Podczas spotkania został podsumowany Konkurs na najciekawszą i najpiękniejszą gazetkę klasową. Przechodni puchar zdobyła kl. 6c. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie 4b, a na trzecim miejscu stanęli uczniowie 7a. Gratulujemy! Nagrody (150, 100 i 50 zł na cele klasowe) ufundowała Rada Rodziców.
Tym samym rozpoczęliśmy nową edycję konkursu.
 
Spotkanie zakończyło się zaproszeniem do kawiarenek charytatywnych (czwartek – w szkole i w niedzielę – w kościele), z których dochód przekażemy na leczenie Leny – uczennicy naszej szkoły.