Zima w Mieście Program zajęć i Menu

https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents//main_inactive.action

Szanowni Państwo,
poniżej jest przedstawiony program zajęć na I i II turnus akcji Zima w Mieście 2022, proszę, aby zaopatrzyć dzieci w obuwie na zmianę, strój na basen, ręcznik, klapki, strój na halę sportową, legitymację szkolną, wodę, maseczkę ochronną, pelerynę bądź parasol w razie deszczu, zapraszamy serdecznie w godzinach od 7:00 – 17:00, dzieci powinny być przyprowadzone do placówki do godziny 8:30, w razie nieobecności dziecka podczas turnusu proszę o kontakt mailowy zarówno do koordynatora placówki jak i na stołówkę szkolną: paulina.kuzicka@sp343.edu.pl
sp343.dges@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie, koordynator akcji Zima w Mieście 2022

Program zajęć I tydzień Zima w Mieście

Program zajęć II tydzień Zima w Mieście

MENU ZIMA W MIEŚCIE 2022 SP343